- Hakkımızda

Kurucusu olduğum BK ESTETİK ve GÜZELLİK MERKEZİNE olan yolculuğum 2003 yılında İsmet İnönü Anadolu Meslek ve Kız Teknik Lisesini kazanmamla başladı. Mesleğe olan ilgim sayesinde 2004 yılında Almanya da eğitim almaya hak kazandım.Bu sayede daha henüz Türkiye de olamayan bir çok uygulamayı yerinde görme imkanım oldu. 2006 yılında iyi bir dereceyle mezum oldum. 2007 yılında aktif olarak çalışmaya başladım sektörün önde gelen en iyi kuruluşlarında çalışma ve kendimi geliştirme açısından tüm alanlarda eğitimlere katılma fırsatlarım oldu. 

2015 yılında  ilk olarak öğrendiklerimi öğretmek ve bunlara daha fazlasını eklemek için kurumsal bir firmada eğitmenlik yapmaya başladım. Bu gelecekte açacağım merkez ve benim için dönüm noktasıydı. Daha çok öğrenme analiz etme ve kendimi geliştirme fırsatım olmuştu. Öğrenmek öğretmek ve paylaşmak için çıktığım bu yolda;

2017 yılının Ocak ayında merkezimizin kapılarını siz değerli misafirlerimiz için açtık.

Misyonumuz;Her daim kendimizi yenileyerek sizler için en iyisini hedefleyip, kişisel bakım ve hijyen konusunda her zaman ilk sırada olmak. Doğru teşhis doğru sonuca götürür ilkesinden  çıktığımız yolda; Hijyen,Güler yüz, kalite ve tecrübeyi aynı çatı altında toplayıp sizlerle buluşturuyoruz.

Önce GÜVEN,Önce İNSAN sağlığınız bizim için önemli.

 

Uzm.Estetisyen

Ü.BAŞAK KOLAĞASIOĞLU

İletişim Bilgilerimiz

Mesaj Bırakın Sizi Arayalım