- Striort (Çatlak Tedavisi)

Striort (Çatlak Tedavisi)

Çatlak Tedavisi - Uzman Estetisyen Başak Kolağasıoğlu, çatlak tedavisi ile ilgili yeni ve son teknolojiyi anlattı.

Uzman Estetisyen Başak Kolağasıoğlu, bayanların korkulu rüyası olan çatlak tedavisi ile ilgili yeni ve son teknolojiyi anlattı.

Striort  (çatlak tedavisi) tekniği ile vücutta oluşan çatlakların sorun olmaktan çıkacağını söyleyen Kolağasıoğlu, Antalya'da Striort tekniği ile vücutta oluşan çatlakların sorun olmaktan çıkatığını, Antalya'nın bu alanda tek çözüm adresi olduğunu aktardı.

Uzman Estetisyen Başak Kolağasıoğlu Son dönemlerin en çok konuşulan tedavi yöntemi olan Striort metodunu anlattı.

Çatlak çizgilerinizin üzerinde tek tek çalışarak çatlak bölgesinde ki collagen bağ dokularının güçlendirilmesini sağlıyoruz diyen' Kolağasıoğlu, yöntemin işlem yapılan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaşma da sağlıyor. Onarımı yapılan çatlaklarda yüzde 30 ila yüzde 80 aralığında silinme gözlemleniyor. Kişinin deri yapısı ve iyileşme süreci tedavi sonucunu kısaltabiliyor.

Fibroderms cihazı herhangi bir lazer cihazı veya iğneli bir cihaz olmadığı için işlemden önce lokal anestezi kremle bölgeyi uyuşturuyoruz. İşlemden sonra bölgede morluklar oluşuyor ancak bu durum endişe yaratmasın. Cilt yapısına göre, yaş ve metobolizma özelliklerine göre iyileşme süreci 2 ila 5 gün arasında değişiyor.

Uygulama 2- 2.5 saat sürüyor ve seans aralıkları 21 günde bir gerçekleşiyor.
İşlemden sonra cildinizde herhangi bir kabuk, yara vb. şeyler olmaz, leke kalmaz ve işlem sonrasında günlük hayatınıza rahatlıkla geri dönebilirsiniz, herhangi bir kısıtlama söz konusu değil.
Menstrual dönemde uygulama yapılmaz.
Uygulama sonrasında direk olarak güneş ışığına maruz kalmaktan sakınılmalıdır.
Son derece güvenilir, zararsız, çok başarılı sonuçları olan bir sistemdir".

Sizde çatlak ile ilgili sorunlarınızdan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon: 0242 322 12 12
GSM:    0537 600 02 35
Eposta: bk@bkestetik.com
Adres:   Etiler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Sargınlar İş Merkezi No:55 /202 ( YENİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KARŞISI ) Muratpaşa Antalya

 

İletişim Bilgilerimiz

Mesaj Bırakın Sizi Arayalım